O nás

Z praktických zkušeností pro opravy rovných střech ve stavebnictví, pro opravy
v domácnosti, v zahrádkářství a dalšího praktického využití jsme vyrobili universální tmelící a fixační hmotu ASTOSAN. Sklad hmoty se nachází v Borovanech v Jižních Čechách.

Někdy se stane, že firma změní své zaměření na úplně jiný obor. Toto se stalo mně a mé firmě ASTOL CB, kdy z původně pouze obchodní činnosti jsem se přeorientoval na výrobní a obchodní činnost v oblasti stavebnictví.

Sám jsem totiž potřeboval opravit rovnou střechu krytou IPOU. Oprava znamenala odstranění staré IPY, která byla již po více než 30 leté době značně zdevastovaná. Dále bylo nutno se rozhodnout pro novou krytinu - plech, IPU, krov a krytinu z tašek, nebo co jiného ?

Všechny tyto způsoby jsou sice možné, ba dobré, ale příliš drahé. Po dosti dlouhém hledání a experimentech na vlastní střeše se mi podařilo objevit výrobek, vodou ředitelný, který jsem ještě zdokonalil a zlevnil, takže zbývalo jej jenom vyzkoušet. Zkouška vyšla nad moje očekávání dobře a proto jsem se rozhodl tuto hmotu nabídnout i jiným zájemcům pod názvem ASTOSAN.

Pro jistotu jsem nechal hmotu patentovat jako Užitný vzor. Letos již ASTOSAN na mé střeše "přežil" 3. zimu a je stále "jako nový". V roce 2016 vyzkoušel i dosti silné krupobití.

Je ještě mnoho možností, kde a jak možno použít ASTOSAN - univerzální hmotu s tmelícím, lepícím a fixačním účinkem.

Na dalším vývoji ASTOSANu nadále pracuji a budu na těchto webových stránkách informovat o novinkách. 
Myslím, že to by mohlo na úvod stačit. Pokud Vás tato univerzální hmota zaujala, případné dotazy zasílejte na můj e-mail, rád na ně odpovím.

Pavel Berný, majitel firmy ASTOL CB s.r.o.

Poradíme Vám, jak používat fixační a tmelící hmotu ASTOSAN. 

Zavolejte, nebo na sebe zanechte kontakt, ozveme se Vám zpět.

 

 

Menu

Informace

Oprava balkónu tmelící a fixační hmotou.

IMG_1162.jpg

Oprava rovných střech.